سر و ته

دمدمه های صبح بود، خلسه ای بین خواب و بیداری، سلام کردی، یک سلام مثل بقیه ی سلام هایت، خوشحال شدم، جیغ و داد راه انداختم،حرفهای قشنگ حواله ات کردم، بوسیدمت، در آغوش کشیدمت ،گویا بیدار بودم، خواب های من همه در بیداری است . کاش فراتر از رویا باشی ، فراتر عزیز – دروغی در کار نیست، امروز صبح این ها را احساس کرده ام

بمییییییییییییییییییییر! برام مهم نیس خیلی چیزا! مهم نیست!!!!!!!!!! بمییییییییییییرترررررررررررررررررررر! و البته میدونم خیلیا اینو به خودشون میگیرن، در اثر وبگردی جایی جواب اینکه چرا بعضی چیزا رو خیلیا به خودشون میگیرن رو یافتم : اینههه که از خودت مطمئن نیستی، از کارها و رفتارهات! بمییییییییییییییییییییییییییییر[با بهترین احساسها]

و یک پادکستی هست، حرف قشنگی گفته شده توش، راجع به تقلید!(منظورم تقریبا آخراشه) تقلید! این کارا چیزی از ارزش های منم کم نمیکنن! آخ آخ، آدم های ضعیف تقلید میکنن! میدونستین اینو؟

من هی میگم تو روابط منو دیگران دخالت نکنین! نتیجه اش میشه همینه که شده! کاش درک میکرد(ی/-َن)! کاش

بی تفاوت، بی احساس،‌سنگ، سرد، غرب زده ی بی غیرت جلف، لووس، ممدپیادی، تف، هر چی بگین هستم!حرفیه؟ خوشم میاد از خودم، خوششششششم میاد شدید! از خیلی از خصوصیات جدید حتا از این تیکه کلام جدیدم که شده “بمییییر”! همینه که هس!

تف های بعدی، ایشالا پستهای بعدی، البته میرم یه غیبت داشته باشم، شاید صغری، شایدم کبری! باشد که رستگار شویم

بمیییییرم من با این پست ریاضی زدنم! :)) یکی نیس بم بگه دختر تو چرا تفهای بزرگتر از بزاق دهنت پرتاب میکنی ! ای بابا

۵ نظر برای “سر و ته”

 1. مریم گفته:
  ۲۶ مهر ۱۳۸۷ در ۱:۲۹ ق.ظ

  آره، ممکنه اون باشه که از خودت مطمئن نیستی، از کارات و رفتارات، ممکنه هم این باشه که از کارا و رفتارای طرف مقابلت مطمئن نیستی!

  اینم در اثر وبگردی های من بود!

 2. مریم گفته:
  ۲۶ مهر ۱۳۸۷ در ۱:۳۰ ق.ظ

  ها یادم رفت بگم، دعوت شدی واسه این بازیه! دل خوشی. :دی

 3. آق فری گفته:
  ۲۷ مهر ۱۳۸۷ در ۵:۱۹ ق.ظ

  دوست عزیز با کمال احترام متوجه نشدم چی بود منظور شما از اشاره به پادکست. حقیقتش ما نیت بدی نداشتیم در قالب طنز بود و الهام از پادکست های آن موقع کمانگیر همین :)

  نازنین: در قالب طنز، خیلی حرفها گفته شده، واقعا محشرن! بی تعارف میگم این رو.به شخصه، اون قسمت از این پادکست رو تمجید میکنم! حرف زیبایی توش هست! همین :)

 4. نگار گفته:
  ۲۸ مهر ۱۳۸۷ در ۹:۴۵ ق.ظ

  تف بزرگتر از بزاق دهاااان؟:))یعنی چی اون وقت!:))

  نارسیسیم گرفتی؟عیب نداره منم گاهی میگیرم!چن روز پیش داشتم به این فکر می کردم که من چقد خوبم!
  :D:D

  دقیقا افرادی که به خودشون شک دارن همه چیو به خودشون می گیرن!بهم ثابت شده!

  عکسه خداس!I love it!

 5. امین گفته:
  ۲۹ مهر ۱۳۸۷ در ۳:۳۰ ق.ظ

  عکس قشنگی

دیدگاهی بنویسید